ספרים

שלום עם הגולן

שלום עם הגולן הוא ספר שעניינו עתירה לבג"ץ שהגיש עו"ד אילון ירדן, בינואר
2000, במטרה 
 למנוע את מסירת הגולן לידי סוריה

 קרא עוד

הג'יהאד התקשורתי

הג'יהאד התקשורתי  הוא ספר שעניינו  הלוחמה הפסיכולוגית המנוהלת כנגד ישראל במטרה לגרום לדה-לגיטימציה שלה, כשלב-ביניים בדרך להיעלמותה הסופית ממפת-העולם. הספר מפריך, אחד לאחד, את השקרים המופצים כנגד ישראל –  ובדרך זו מספק הוא לה תחמושת הסברתית ראשונה-במעלה במלחמה על קיומה.

 קרא עוד

 

 

ארץ הר ומישור

ארץ הר ומישור הוא ספר שעניינו ההיסטוריה הדמוגרפית של ארץ-ישראל עד הופעת הציונות, וזאת כנגזרת של הטופוגרפיה הייחודית שלה: ארץ הררית שאוכלוסייתה שמרה על יציבות במהלך הדורות – כנגד ארץ מישורית שאוכלוסייתה התחלפה במהלך השנים, עד שנעלמה כמעט לחלוטין.  

קרא עוד

מולדת משותפת - לא אדמת מריבה,

מולדת משותפת - לא אדמת מריבההוא ספר שעניינו פוליטיקת הזהויות במזרח-התיכון, מאז קריסתה של האימפריה העות'מאנית במלחמת העולם ה-1, והקמת מדינות-ערב על חורבותיה. בספר מוצגת לראשונה תוכנית "ההתחברות הישראלית", המבוססת על השורשים הגנטיים המשותפים ליהודים ולפלשתינים.

 

קרא עוד

 

 

ההתחברות הישראלית

ההתחברות הישראלית הוא ספר שעניינו תוכנית מדינית לפתרון הסכסוך הארץ-
ישראלי על-ידי כינונה של מדינה אחת בעלת זהות ישראלית – כמו גם להשגת שלום
ובטחון במזרח-התיכון, שיושתתו על יסודותיו של המשפט הבינלאומי.

 קרא עוד

 

 

בעין הסערה

בעין הסערה הוא ספר שעניינו רעידת-האדמה המתחוללת באזורינו מאז ינואר 2011, המטלטלת אותו מאז בעוצמה שאין לה שיעור – זעזועים שאותם ניתן להשוות רק לאלו שחוללה מלחמת העולם ה-1, ואשר כתוצאה ממנה קרסה האימפריה העות'מאנית, כשעל חורבותיה הוקמו מדינות-ערב המוכרות לנו. בצד התקווה שמעורר "אביב העמים הערבי"– עולה החשש, שהמזרח-התיכון יתדרדר לאנרכיה, שבסופה תשתלט איראן גרעינית על האזור.

 קרא עוד

 

 

בצל הר הגעש

בצל הר הגעש הוא ספר שעניינו ההיסטוריה של אירופה כרקע לשואה, ושבמוקדו היריבות בין מערבה של היבשת למזרחה, שהגיעה לשיאה במאה ה-20 – עת נפגשה הרכבת הגרמנית שדהרה מזרחה, ברכבת הרוסית שדהרה מערבה. ההתנגשות בין שתי הרכבות הללו חוללה את מלחמת-העולם ה-2, שהמיטה חורבן לא רק על מיליוני בני-אדם שחיו במערב ובמזרח –  אלא גם על מיליוני היהודים שהתגוררו בתווך. 

 קרא עוד